چمبر تست دما

چمبر تست دما (محفظه تست دما)

چمبر تست دما

چمبر و یا محفظه تست دما در واقع یک اتاقک یا محفظه ای است که در آن میتوان شبیه سازی مناطق آب و هوایی و دمایی را بررسی کرد . در این دستگاه آزمایشات تغییر دمایی بر روی محصولات تولید شده انجام میشود.

چمبر تست دما و یا چمبر تست شرایط محیطی قابلیت تغییرات دمایی بسیاری دارد که با توجه به نوع نیاز آزمایشگاه ها تولید و ساخته میشود.

رنج دمایی محفظه تست شرایط آب و هوایی به دو دسته رنج دمای مثبت (جهت تست گرما) از 0 درجه سانتیگراد تا +280 درجه سانتیگراد بوده و رنج منفی آن (جهت تست سرما) از 0درجه سانتیگراد تا -120 درجه سانتیگراد میباشد.

این دستگاه میتواند قابلیت تست رطوبت هم داشته باشد که رنج رطوبت نیز از 1 درصد تا 99 درصد می باشد.

پر کاربرد ترین چمبر های تست شرایط محیطی و تست دما

البته این بستگی به نیاز آزمایشگاه ها دارد که چه محصولی را بخواهند در آن تست کنند.

ولی بیشترین کاربرد آن در ایران به شرح ذیل می باشد:

چمبر تست دما و رطوبت منفی 40 درجه

چمبر تست دما و رطوبت منفی 50 درجه

چمبر تست دما و رطوبت منفی 60درجه

چمبر تست دما و رطوبت منفی 70 درجه

چمبر تست دما و رطوبت منفی 80 درجه

شرکت ثامن سرویس آریا با داشتن رزومه قوی در صنایع نظامی، الکترونیکی، مخابراتی، خودرو سازی ، دارو سازی ، پزشکی و آزمایشگاهی و غیره توانایی ساخت ، تعمیر و اورهال انواع چمبرهای تست دما و رطوبت ، چمبر تست شرایط محیطی ،چمبر شوک دمایی و … در برندهای شرکت های خارجی و معتبر از جمله تعمیر Votsch ، ACS ، Weiss Memmert King TiraBinder Asli Espec Angelantoni با فاکتورهای مختلف را داراست.

همچنین ثامن لب به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با شماره تلفن

09122706808

آماده ارائه خدمات و اعزام تکنسین متخصص در زمینه تعمیر انواع چمبر ، چیلر و یخچال فریزرهای آزمایشگاهی جهت تعمیر از دمای منفی -10 درجه الی منفی -120 درجه به سراسر ایران و خارج از ایران می باشد.

تماس با ثامن لب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.