چمبر (محفظه)تست پایداری

اتاق های تست پایداری

اتاق تست پایداری امکان انجام و نظارت بر تست های شیمیایی، بیولوژیکی و میکروبیولوژیکی را فراهم می کند. محفظه های تست پایداری دما ممکن است به عنوان اتاق های تست رطوبت یا تست محیطی نیز شناخته شوند. این اتاقها برای انجام انواع آزمایشات روی محصولات پزشکی استفاده می شوند.

این نوع محفظه ها اجازه می دهد تا محصولات در یک محیط، حالت پایدار تست شوند. این اتاق‌ها مجهز به فناوری‌های پیشرفته نظارتی هستند که امکان نظارت دقیق و در زمان واقعی از محیط داخل اتاق‌ها را فراهم می‌کند و به شرکت‌های داروسازی ابزارهای مورد نیاز برای ارزیابی تأثیر طیفی از عوامل را می‌دهد. برای مثال، اتاق‌های ذخیره‌سازی با کارایی بالا به‌ طور مصنوعی شرایطی را تکرار می‌کنند که ممکن است هنگام ذخیره‌سازی به محصول دارویی آسیب برساند.

در داخل محفظه، محصولات را می توان آزمایش کرد تا ببینند آیا عواملی مانند: رطوبت، نور و دما روی محصولات در حین ذخیره سازی تأثیر می گذارد یا خیر.

با آزمایش عواملی که منجر به تغییر در کیفیت دارو می‌شوند، شرکت‌ها می‌توانند مدت زمان نگهداری یک محصول تحت شرایط خاص را تعیین کنند و همچنین می‌توان ماندگاری دارو را تعیین کرد.

با نظارت دقیق تحت اتاق های آزمایش، صنایع داروسازی همچنین می توانند چگونگی تأثیر کیفیت یک محصول تحت تأثیر تغییرات محیطی را ارزیابی کنند.

محفظه های تست پایداری از CRS برای داروسازی، علوم زیستی، پزشکی، ذخیره سازی زیست پزشکی، تحقیقات و غیره ایده آل هستند.

کاربردهای پایداری شامل:

تست ماندگاری

تست پایداری

تست تاریخ انقضا

تسریع پیری

اتاق های دما

اتاقک ها برای بررسی تاثیر شرایطی مانند:

آب و هوا (باران).

دمای شدید

رطوبت یا رطوبت نسبی.

قرار گرفتن در معرض آفتاب.

هنگام آزمایش محصولات از نظر تحمل آنها در برابر رطوبت، می‌توانیم از مجموعه فروشگاه‌های Hot Box خود استفاده کنیم که اجازه می‌دهد محصولات را در دمای بالا تا +60 درجه سانتی‌گراد نگهداری کنیم. محصولات را می توان گرم کرد و در دمای بالا در یک محیط کنترل شده نگهداری کرد.

واحدهای ذخیره دما به محصولات دارویی مانند دارو، نمونه های خون و واکسن اجازه می دهند تا در محدوده دمایی دقیق ذخیره شده و سپس آزمایش شوند.

آزمایش تحت دماهای کنترل‌شده مانند دمای اتاق‌ها به این معنی است که شرکت‌های داروسازی می‌توانند تأیید کنند و تضمین کنند که کیفیت محصولات در استاندارد بالایی است.

علاوه بر حفظ استاندارد محصول، اتاق‌های دما به صنایع اجازه می‌دهند تا دمای بهینه مورد نیاز برای ذخیره‌سازی محصول خود را پیکربندی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.