دیپ فریزر

فریزر آزمایشگاهی (دیپ فریزر) Deep freezer

دیپ فریزر (Deep Freezer) دسته دیگری از فریزر های آزمایشگاهی است که بازه دمایی آنها از 20- درجه تا 120- درجه میباشد و جهت تست و نگهداری مواد و نمونه های آزمایشگاهی در دماهای زیر صفر مورد استفاده قرار میگرد.

این دستگاه به دلیل آنکه رنج دمایی 20- الی 120- درجه سانتی گراد را تامین می کند اصطلاحا دیپ یا عمیق نامیده می شود.

ساخت و تعمیر و اورهال چمبر و فریزر منفی 80 درجه
ساخت ، تعمیر و اورهال دیپ فریزرهای آزمایشگاهی از دمای 20- درجه الی 120- درجه سانتیگراد

محفظه / چمبر های تست خوردگی یا سالت اسپری (Salt Spray , Corrosion Test Chamber)

محفظه/ چمبرهای تست شوک حرارتی (Thermal Shock Chamber)

محفظه (چمبر) های Walk-In

محفظه های تست باران / چمبر تست گرد و غبار (Rain test Chambers / Dust Chambers)

محفظه (چمبر) تست خلأ و  شبیه ساز ارتفاع از سطح دریا (Altitude Test Chamber)

چمبر مناسب برای تست های ارتعاشات (Vibration Test Chamber)

چمبر تست ایربگ (Airbag Test Chamber)

محفظه های شبیه ساز مادون قرمز و نور خورشید (Solar and IR Simulation Chamber)


نمونه های تولیدی، نمونه های آزمایشگاهی و یا قطعات قرار داده شده در داخل محفظه های تست در معرض یک یا چند مورد از پارامترهای محیطی ذکر شده در بالا قرار می گیرند تا قابلیت اطمینان و اثراث ثانویه آنها نظیر خوردگی تعیین گردد.

یک محفظه محیطی می تواند یک اتاق کوچک باشد که هم برای تولید شرایط تست نمونه آزمایشگاهی و هم برای انجام تست مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این محفظه ها متناسب با استفاده می توانند کوچکتر نیز شوند به حدی که بر روی دستگاه های تست جامع نیز قرار گیرند.

به دلیل آنکه شرایط مورد نیاز تست می تواند ساده یا پیچیده باشد، محفظه (چمبر) های تست محیطی نیز در ابعاد و اندازه می توانند بسیار تغییر کنند، این بازه شامل محفظه های تست رومیزی تا محفظه های تست بسیار بزرگ walk-in باشد که انسان می تواند درون آنها راه برود.

محفظه (چمبر) ها به صورت معمول دارای یک پنجره برای دید و یا ارتباط ویدیویی برای امکان نمایش نمونه یا قطعه درون خود هستند. محفظه های تست به منظور تسهیل نمایش قطعه یا نمونه درون خود دارای یک لامپ نور داخلی هستند، در زمان طراحی محفظه باید توجه گردد که حرارت تولید شده این لامپ ها در نظر گرفته شده و جبران گردد.

محفظه (چمبر) تست محیطی همانند تفاوت و فراوانی زیاد در ابعاد و اندازه دارای روش های کنترل کاربری متفاوتی از نمایشگر آنالوگ تا کنترلر های دیجیتال باLCD  رنگی هستند . همچنین محفظه های تست می توانند از طریق کامپیوتر، شبکه و وب نیز برنامه ریزی شوند.

اتاق چمبر, توليدكننده چمبر آزمايشگاهي, توليدكننده چمبر تست دما و رطوبت, تولید کننده چمبر تست شرایط پایداری, تولیدکننده چمبر دارو, چمبر آزمايشگاهي, چمبر آزمایشگاهی, چمبر تست, چمبر تست سرما و رطوبت, چمبر تست شرايط محيطي, چمبر تست شرایط پایداری, چمبر تست شرایط پایداری چیست, چمبر چیست, چمبر حرارتی, چمبر دما و رطوبت, خرید چمبر تست دما, خرید چمبر تست شرایط پایداری, دستگاه چمبر, دستگاه چمبر تست شرایط پایداری, فروش چمبر, فروش چمبر تست شرایط پایداری, قیمت چمبر, قیمت چمبر تست دما و طوبت, قیمت چمبر تست شرایط پایداری