از دمای 250+ درجه تا دمای 150- درجه بدون محدودیت

08 68 270 0912

تعمیرات شبانه روزی چمبر و یخچال فریزر آزمایشگاهی

91003102

شماره تلفن ثامن لب

7 صبح الی 6 عصر

از شنبه تا پنج شنبه به غیر از روزهای تعطیل

چمبر آزمایشگاهی ، ساخت ، تعمیر ، اورهال ، اجاره

عنوان اصلی محتوا:بررسی دستگاه های چمبر آزمایشگاهی
کلمه کلیدی اصلیچمبر
کلمه کلیدی مرتبطمحفظه تست دما، تعمیر چمبر، اورهال چمبر، ساخت چمبر، فروش چمبر، اجاره چمبر
خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)با بکار گیری چمبر صحت عملکرد محصول خود را تضمین کنید، اعتماد مشتریان خود را افزایش دهید، از موفقیت کسب و کارتان لذت ببرید.

تولید چمبر و ارائه کلیه خدمات مربوط به این دستگاه ها توسط تیم خبره و متخصص شرکت ثامن سرویس آریا، شما را در برداشتن گام های بلند بسوی موفقیت در کسب و کارتان هدایت می کند. تیم ما با داشتن تجربه طولانی و با ارائه خدمات شبانه روزی بصورت تضمینی و با کیفیت عالی آماده سرویس دهی به صنایع مختلف جهت تست عملکرد محصولات خود، می باشد.

آشنایی با چمبر آزمایشگاهی

چمبر به زبان ساده اتاقک یا محفظه ای است جهت تست محصول. با استفاده از انواع مختلف این دستگاه، محصولات به منظورهای مختلفی مورد تست قرار می گیرند. از جمله آزمایش تاثیر شرایط محیطی روی محصول و یا بررسی اثرات آب و هوای خاص روی محصول را می توان نام برد. در واقع تست محصولات در شرایط واقعی پرهزینه و زمانبر است و گاهی هم غیرممکن. جهت رفع این مشکل می توان از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه شرایط آب و هوایی و شرایط محیطی مختلف را در یک محفظه بسته شبیه سازی می کند.

چمبر آزمایشگاهی

فواید و مزایا

استفاده از چمبر چه مزیتی دارد؟ سازمان ها و شرکت ها قبل از اینکه محصول خود را به تولید انبوه برسانند و روانه بازار کنند باید از صحت عملکرد محصول خود مطمئن شوند. از طرفی مشتریان در شهرهای مختلف با شرایط آب و هوایی و محیطی مختلفی از محصول موردنظر استفاده می کنند. بدون استفاده از محفظه تست، محصول باید به شهرهای مختلف ارسال گردد و به صورت سنتی در شرایط مختلف مورد تست قرار بگیرد. با کمی دقت متوجه خواهید شد این روش سخت و شاید برای برخی از محصولات غیرممکن است.

اما راه ساده تر و کم هزینه تر بکار بردن چمبر در آزمایشگاه است. با این کار شبیه سازی تمامی شرایط ممکن و تست دقیق محصول فراهم می شود. با استفاده از این دستگاه در آزمایشگاه محل کسب و کار خود، شبیه سازی شرایط مختلف مثل دمای بالای تابستان در بوشهر، سرمای استخوان سوز دامنه زاگرس و یا رطوبت فوق العاده زیاد بوشهر به راحتی امکان پذیر است.

این دستگاه این امکان را فراهم می کند که برای ایجاد شرایط جوی خاص از نظر زمان و مکان محدودیت نداشته باشیم. مثلا محصولی را در نظر بگیرید که تاریخ انقضا یکسال دارد. حال در شرایط معمولی باید محصول تولید شده را یکسال در شرایط های مختلف نگهداری کرد تا نتیجه حاصل مورد بررسی قرار گیرد. اگر این شرایط ممکن هم باشد مقرون به صرفه نیست. با این دستگاه این روند تسریع می شود. نتیجه ای که طی یکسال حاصل می شود، با تنظیم شرایط محیطی در این دستگاه در چند روز تست می شود.

چمبر تست دما و رطوبت

انواع چمبر آزمایشگاهی

چمبر بر اساس معیار مختلف می تواند انواع مختلفی داشته باشد. بر اساس سایز به چهار دسته تقسیم می شود. رومیزی و کوچک، متوسط، بزرگ، خیلی بزرگ که قابلیت راه رفتن فرد داخل آن وجود دارد. سایز رومیزی و کوچک را می توان روی میزهای آزمایشگاهی جا داد و بقیه اغلب به صورت ایستاده هستند.

چمبر سایز خیلی بزرگ با قابلیت راه رفتن فرد داخل آن

بر اساس نوع شبیه سازی به شش دسته تقسیم می شوند. محفظه تست دما که شبیه ساز دما می باشد. شوک حرارتی که اثرات تغییرات دما با سرعت بالا را تست می کند. محفظه تست دما و رطوبت که شبیه ساز دما و رطوبت نسبی است. دستگاه چمبر ارتفاع که ارتفاع را شبیه سازی می کند. چمبر مه نمکی که تاثیرات رطوبت و نمک را آزمایش می کند. چمبر یو-وی که تاثیر اشعه خورشید روی اجسام را بررسی می کند.

محفظه ای برای شبیه سازی دما

محفظه تست دما یکی از این محفظه ها است که دما را شبیه سازی می کند. در این محفظه آزمایشاتی مرتبط با تغییرات دمایی صورت می گیرد. این نوع دستگاه قابلیت تغییر دما در محدوده دمای مثبت و دمای منفی  را دارد. تغییرات دما موجب می شود محصول در اثر انقباض و انبساط تغییر شکل دهد. آزمایشات مقاومت در برابر دما با استفاده از محفظه تست دما، کیفیت و قابلیت اطمینان محصول را مشخص می کند. علاوه بر آن میزان خطای سیستم و حتی خرابی آن را کاهش می دهد و به حداقل می رساند. قابلیت اطمینان محصول که فاکتور مهمی است بهبود یافته و محصول در بازار جایگاه بالاتری کسب می کند.

محفظه تست دما

اورهال چمبر/تعمیر چمبر آزمایشگاهی

اورهال چمبر شامل تعمیرات اساسی این دستگاه است. این تعمیرات می تواند از کوچکترین قطعه لوازم مکانیکی و الکترونیکی تا قطعات بزرگتر و یا کل دستگاه باشد. تعمیرات اساسی کاری کاملا تخصصی است. درحال حاضر با توجه به پیشرفتهای تکنولوژی و پیچیدگی های این تجهیزات، تخصص بالا جهت تعمیرات آنها هم مورد نیاز است. انواع این دستگاهها به دلیل حساسیت وظیفه ای که انجام می دهند، باید بتوانند نتایج دقیقی ارائه دهند. بنابراین صحت عملکرد آنها نیز اهمیت ویژه ای دارد.

همه تجهیزات و دستگاهها به مرور زمان دچار فرسایش می شوند و یا به دلایل مختلف دچار خرابی می شوند و دستگاههای مورد نظر ما هم از این قاعده مستثنی نیست. لذا تعمیر چمبر و نگهداری از آن باید مدنظر باشد. با این کار از بروز عیوب احتمالی جلوگیری شده و سلامت دستگاه تضمین می شود. ما با تیم متخصص خود می توانیم در این راه همراه شما باشیم تا بصورت دوره ای صحت عملکرد دستگاه شما مورد بررسی قرار بگیرد. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

ساخت چمبر

ساخت چمبر یک کار تخصصی است که با تیم کارآمد و متخصص ما امکانپذیر است. با توجه به اینکه از این دستگاه برای شبیه سازی شرایط مختلف برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، انواع زیادی وجود دارد. هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود یک یا چند دسته از آنها را لازم دارد. سفارش مدنظرتان را به تیم خبره ما با سالها تجربه در این کار بسپارید و از نتیجه آن در کسب و کار خود لذت ببرید.

جمبر مه نمکی

فروش چمبر / اجاره چمبر

شرکت ما افتخار دارد با فروش چمبر به کارخانه یا شرکت شما، راه رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان را تسریع کند. یکی از عوامل موفقیت در هر کسب وکاری، بکارگیری ابزار مناسب است. بدون آن نتیجه مورد قبول یا بدست نخواهد آمد یا در زمانی طولانی تر اتفاق می افتد. در دنیای امروزی که زمان نیز اهمیت ویژه ای دارد با استفاده از این دستگاهها روند کار خود را سریعتر و آسانتر کنید.

دلایل متعددی سبب می شود که مدیر یک کسب و کار تصمیم بگیرد بجای خرید اقدام به اجاره کند. برای نمونه مسائل مالی را می توان ذکر کرد، یا بررسی تاثیر استفاده از این دستگاه در کسب و کار شما می تواند دلیل دیگری برای اجاره دستگاه باشد. به هر دلیلی که شما تصمیم به اجاره چمبر گرفته اید، ما خوشحال هستیم که این راه را برای شما هموار کرده ایم.

بررسی دستگاه های چمبر آزمایشگاهی

"نخستین بار در ایران، ثامن لب با تلاش‌های بی‌وقفه به دمای -150 درجه سانتی‌گراد دست یافته است."