محفظه تست شرایط محیطی

فهرست مطالب

محفظه تست شرایط محیطی (Environmental Chamber) برای مطالعه محصولات با کاربردهای بی شماری در زمینه هایی مانند هوا فضا ، هوش مصنوعی ، خودرو ، الکترونیک ، سلول خورشیدی ، تحقیقات پزشکی ، صنعتی و … استفاده میشود.در این صنایع ، نمونه یا ماده مورد آزمایش برای مطالعه اثرات ، یا حتی به عنوان آمادگی برای مطالعات آینده باید در معرض تغییرات تعریف شده عوامل محیطی قرار گیرد.

تعمیر چمبر تست شرایط محیطی
محفظه تست شرایط محیطی

شرایطی که محفظه آزمایش محیط قادر به تکرار است عبارتند از: نقطه تنظیم دما (یا تغییرات) ، رطوبت به صورت رطوبت نسبی یا باران ، تابش الکترومغناطیسی ، لرزش ، هوا ، اسپری نمک (آزمایش مه نمکی) ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید / تخریب اشعه ماورا بنفش و خلا.

بسته به نوع محصول و آزمایش مورد نیاز ، نوع محفظه تست نیز تغییر می کند است. محفظه های تست در ابعاد مختلفی وجود دارند و با کارایی و گزینه های مختلفی طراحی می شوند.

نمونه ها یا مواد آماده شده درون محفظه قرار می گیرند و سپس تحت تعیین سطح محرک های محیطی قرار گرفته میشوند تا میزان واکنش آنها مشخص شود. محصولات جانبی حاصل نیز اندازه گیری و بررسی می شوند.

برای سفارش ساخت ، تعمیر و اورهال محفظه تست شرایط محیطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شرکت ثامن سرویس آریا با داشتن رزومه قوی در صنایع نظامی، الکترونیکی، مخابراتی، خودرو و غیره توانایی ساخت ، تعمیر و اورهال انواع چمبرهای تست با فاکتورهای مختلف را داراست.

با توجه به تنوع بسیار زیاد محفظه چمبر تست شرایط محیطی و کاربردهای گوناگون آن در صنایع مختلف، توصیه می‌کنیم مشاوره تخصصی قبل از خرید را جدی بگیرید. افزایش آگاهی و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌تواند خرید اطمینان‌بخش و مقرون به صرفه‌ای را برایتان به ارمغان آورد. در صورت تمایل برای دریافت پاسخ سؤالاتی که در ذهنتان ایجاد شده است، با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره محصول متناسب با نیاز شما در اختیارتان قرار بگیرد و نسبت به موارد بسیار مهمی مانند گارانتی، خدمات پس از فروش و انواع استانداردها نیز اطلاعات لازم را به دست آورید.

ساخت چمبر تست شرایط محیطی | اورهال چمبر تست شرایط محیطی | تعمیر چمبر تست شرایط محیطی | ساخت اتاق تست شرایط محیطی | اورهال اتاق تست شرایط محیطی | تعمیر اتاق تست شرایط محیطی

نمایندگی چمبر وایز
نمایندگی جمبر اشنایدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

On Key

Related Posts

تعمیر چمبر ووچ | votsch

تعمیر چمبر ووچ votsch ، در نمایندگی شرکت Votsch.همانطور که مطلع هستید با توجه به تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران، و عدم دسترسی به

چمبر تست دما و رطوبت

چمبر تست دما و رطوبت. چمبر یا محفظه تست دما و رطوبت ، که نام دیگر آن محفظه تست شرایط آب و هوایی نیز می

چمبر تست شرایط محیطی

چمبر تست شرایط محیطی. چمبر یا محفظه تست شرایط محیطی ، که نام دیگر آن محفظه تست شرایط آب و هوایی نیز می باشد. دستگاه