از دمای 250+ درجه تا دمای 150- درجه بدون محدودیت

08 68 270 0912

تعمیرات شبانه روزی چمبر و یخچال فریزر آزمایشگاهی

91003102

شماره تلفن ثامن لب

7 صبح الی 6 عصر

از شنبه تا پنج شنبه به غیر از روزهای تعطیل

چمبر شوک دمایی

چمبر شوک دمایی چیست و چه کاربردی دارد؟

چمبر شوک دمایی نوع دیگری از سری های چمبر میباشد که در دو نوع آسانسوری یک کابینه و آسانسوری دوکابینه تولید میشود. محفظه بالای این دستگاه قابلیت کنترل دما از 250+ درجه و محفظه پایین تا 80- درجه را دارد. همچنین قطعه در مدت زمان ۱۰ ثانیه از هر کابین وارد کابین دیگر میشود و از طریق این آزمون محصول مورد نظر را دچار شوک حرارتی می‌کند.
در نوع دوم چمبر که دارای یک محفظه است، قابلیت جا به جایی دما تا ۲۵درجه بر دقیقه وجود دارد ،که این جابه جایی دما نیز موجب وارد شدن شوک حرارتی به محصول مورد نظر می شود. باید توجه داشته باشید، در این چمبرها پایداری دمایی همان ۱ درجه سانتی گراد بوده اما زمان تثبیت دما طولانی تر از چمبرهای معمولی می باشد.

چمبر شوک دمایی

ویژگی چمبرهای شوک دمایی


شبیه سازی شرایط محیطی مورد نظر هست که شما میتوانید با کمک این چمبر محصول خود را در شرایط واقعی بسنجید و خطاهای احتمالی را ثبت وذخیره کنید.
چمبر (محفظه) های شوک حرارتی زیر شاخه ای از چمبر (محفظه) های تست دمایی هستند.
این آزمایش تغییر دما بین حداکثر و حداقل تعیین شده (به عنوان مثال 40- درجه تا ۱۲۰+ درجه) به سرعت و با شیب بیش از ۵ درجه سانتی گراد بر دقیقه اتفاق می افتد.


کاربرد چمبر شوک دمایی

تعیین سطح دسترسی توسط مدیر آزمایشگاه
نمایش دما با دقت 1+- درجه سانتیگراد
چاپ و نمایش گراف
خروجی گراف به صورت دیتا و فایل اکسل
ثبت و ذخیره خطاهای احتمالی
مجهز به قسمت کالیبراسیون سنسورها به صورت خطی و نمایی
نمایش وضعیت سیستم به صورت انیمیشن
اجرای برنامه سیکلیک و تک دما
برنامه هوافضاهای سیکلیک و تک دما
استفاده چمبر شوک دمایی درصنایع هوا فضا
تفاوت این محصول با دیگر محفظه های تست شرایط محیطی در نرخ جا به جایی دما بر واحد زمان است.
فرض کنید شما تولید کننده قطعاتی هستید که در صنعت هوافضا کاربرد دارد، در شرایط عملیاتی مدت زمان تغییر دمای قطعات از 30 درجه تا 70 -کمتر از 2 دقیقه خواهد بود.

پس شما برای شبیه سازی این شرایط نیاز به محفظه دارید که اگر تک کابین باشد قابلیت جا به جایی دما به صورت 25 درجه بر دقیقه و اگر چمبر شوک دمایی از نوع آسانسوری (دو کابین) باشد 10 ثانیه کافیست تا محفظه از Hot zone (قسمت گرم) با دمای 180 + وارد Cold zone (قسمت سرد) با دمای 70 – شود. این شوک حرارتی به شما کمک می‌کند قبل از تولید انبوه ، قطعات به صورت آزمایشگاهی، یک نمونه ساخته شده از قطعه را تست نموده و در صورت عدم وجود ایراد یا خرابی آن را تولید نمایید. البته جهت اخذ استاندارد نیز حتما به چمبر تست دما نیاز خواهید داشت.

تعمیر چمبر شوک دمایی | تعمیر چمبر شوک حرارتی | ساخت چمبر شوک دمایی | ساخت چمبر شوک حرارتی | ساخت اتاق تست شوک دمایی | ساخت اتاق تست شوک حرارتی | تعمیر چمبر شوک حرارت و برودت | ساخت چمبر حرارت و برودت
ثامن لب نمایندگی مجاز ساخت ، اورهال و تعمیرات چمبر و دیپ فریزرهای آزمایشگاهی
Thermal shock chamber repair | Temperature shock chamber repair
Samen Lab

به اشتراک بگذارید:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر شبانه روزی چمبر و فریزر آزمایشگاهی
ساخت و تعمیر چمبر تست دما و رطوبت

شبکه اجتماعی

مقالات پر بازدید

واحد تعمیر و اورهال چمبر ثامن لب

تعمیر چمبر و فریزر آزمایشگاهی

رنج دمایی مثبت 250+ درجه الی منفی 150- درجه

ساخت ، تعمیر و اورهال فریزر منفی 86- درجه

فریزر منفی86- درجه

فریزر منفی 86 درجه: راهنمای جامع برای نگهداری ایمن نمونه‌ها فریزرهای منفی 86 درجه سلسله مراتب زمانی بسیار حیاتی در آزمایشگاه‌ها و محیط‌های پزشکی ایفا

نمایندگی تعمیر یخچال آزمایشگاهی

تعمیر یخچال‌های آزمایشگاهی

عنوان: راهنمای کامل برای تعمیر یخچال‌های آزمایشگاهی: اصول، مشکلات رایج و راه‌حل‌ها مقدمه:یخچال‌های آزمایشگاهی نقش بسیار حیاتی در حفظ نمونه‌های حساس و مواد شیمیایی دارند.

این عکس یک چمبر دارویی پیشرفته را به تصویر می‌کشد که برای نگهداری بهینه و ایمن داروها طراحی شده است. دیوارهای این چمبر دارویی با استفاده از سیستم‌های حرارتی و رطوبتی هوشمند، به دقت شرایط محیطی را تنظیم می‌کنند. تجهیزات کنترلی پیشرفته این چمبر امکان مدیریت دما و رطوبت را با دقت فراهم می‌سازند. شیشه‌های دیداری این چمبر به عنوان واسطه‌ای مهم برای مشاهده و نظارت بر داروها عمل می‌کنند. نورپردازی مناسب و سیستم‌های حفاظتی موجود در این چمبر نشان از توجه به ایمنی و حفظ کیفیت داروها دارد. این تصویر به وضوح نشان می‌دهد که چگونه چمبر دارویی به عنوان یک محیط کنترلی پیشرفته، نقش اساسی در حفظ و نگهداری ایمن داروها ایفا می‌کند.

چمبر دارویی

اساسی‌ترین عامل در نگهداری و حفاظت داروها مقدمه چمبر دارویی به عنوان ستون فقرات صنعت داروسازی شناخته می‌شود که وظیفه حفاظت و نگهداری داروها را

در این تصویر، یک چمبر آزمایشگاهی به نمایش گذاشته شده است که جزء تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی محسوب می‌شود. این چمبر قابلیت ایجاد و شبیه‌سازی شرایط محیطی مختلف از جمله دما، رطوبت، و فشار را داراست. به وسیله‌ی این تجهیزات، امکان انجام آزمایش‌ها و تست‌های متنوع بر روی محصولات مختلف با اهمیت بالا ممکن می‌شود. این تصویر نمایانگر نقش اساسی این تجهیزات در ابتکارات تحقیقاتی و صنعتی برای بهبود کیفیت و استانداردهای محصولات است.

چمبر

چمبر چیست؟ راهنمای کامل محفظه تست یا چمبر تست محیطی به همراه توضیح انواع و اجزا مقدمه:چمبر تست، یا همان محفظه تست محیطی، ابزاری حیاتی

"نخستین بار در ایران، ثامن لب با تلاش‌های بی‌وقفه به دمای -150 درجه سانتی‌گراد دست یافته است."