08 68 270 0912

مشاوره و تعمیرات شبانه روزی چمبر و یخچال فریزر آزمایشگاهی

91003102

شماره تلفن ثامن لب

8 صبح الی 6 عصر

از شنبه تا پنج شنبه به غیر از روزهای تعطیل

چمبر شوک دمایی

چمبر شوک دمایی چیست و چه کاربردی دارد؟

چمبر شوک دمایی نوع دیگری از سری های چمبر میباشد که در دو نوع آسانسوری یک کابینه و آسانسوری دوکابینه تولید میشود. محفظه بالای این دستگاه قابلیت کنترل دما از 250+ درجه و محفظه پایین تا 80- درجه را دارد. همچنین قطعه در مدت زمان ۱۰ ثانیه از هر کابین وارد کابین دیگر میشود و از طریق این آزمون محصول مورد نظر را دچار شوک حرارتی می‌کند.
در نوع دوم چمبر که دارای یک محفظه است، قابلیت جا به جایی دما تا ۲۵درجه بر دقیقه وجود دارد ،که این جابه جایی دما نیز موجب وارد شدن شوک حرارتی به محصول مورد نظر می شود. باید توجه داشته باشید، در این چمبرها پایداری دمایی همان ۱ درجه سانتی گراد بوده اما زمان تثبیت دما طولانی تر از چمبرهای معمولی می باشد.

چمبر شوک دمایی

ویژگی چمبرهای شوک دمایی


شبیه سازی شرایط محیطی مورد نظر هست که شما میتوانید با کمک این چمبر محصول خود را در شرایط واقعی بسنجید و خطاهای احتمالی را ثبت وذخیره کنید.
چمبر (محفظه) های شوک حرارتی زیر شاخه ای از چمبر (محفظه) های تست دمایی هستند.
این آزمایش تغییر دما بین حداکثر و حداقل تعیین شده (به عنوان مثال 40- درجه تا ۱۲۰+ درجه) به سرعت و با شیب بیش از ۵ درجه سانتی گراد بر دقیقه اتفاق می افتد.


کاربرد چمبر شوک دمایی

تعیین سطح دسترسی توسط مدیر آزمایشگاه
نمایش دما با دقت 1+- درجه سانتیگراد
چاپ و نمایش گراف
خروجی گراف به صورت دیتا و فایل اکسل
ثبت و ذخیره خطاهای احتمالی
مجهز به قسمت کالیبراسیون سنسورها به صورت خطی و نمایی
نمایش وضعیت سیستم به صورت انیمیشن
اجرای برنامه سیکلیک و تک دما
برنامه هوافضاهای سیکلیک و تک دما
استفاده چمبر شوک دمایی درصنایع هوا فضا
تفاوت این محصول با دیگر محفظه های تست شرایط محیطی در نرخ جا به جایی دما بر واحد زمان است.
فرض کنید شما تولید کننده قطعاتی هستید که در صنعت هوافضا کاربرد دارد، در شرایط عملیاتی مدت زمان تغییر دمای قطعات از 30 درجه تا 70 -کمتر از 2 دقیقه خواهد بود.

پس شما برای شبیه سازی این شرایط نیاز به محفظه دارید که اگر تک کابین باشد قابلیت جا به جایی دما به صورت 25 درجه بر دقیقه و اگر چمبر شوک دمایی از نوع آسانسوری (دو کابین) باشد 10 ثانیه کافیست تا محفظه از Hot zone (قسمت گرم) با دمای 180 + وارد Cold zone (قسمت سرد) با دمای 70 – شود. این شوک حرارتی به شما کمک می‌کند قبل از تولید انبوه ، قطعات به صورت آزمایشگاهی، یک نمونه ساخته شده از قطعه را تست نموده و در صورت عدم وجود ایراد یا خرابی آن را تولید نمایید. البته جهت اخذ استاندارد نیز حتما به چمبر تست دما نیاز خواهید داشت.

تعمیر چمبر شوک دمایی | تعمیر چمبر شوک حرارتی | ساخت چمبر شوک دمایی | ساخت چمبر شوک حرارتی | ساخت اتاق تست شوک دمایی | ساخت اتاق تست شوک حرارتی | تعمیر چمبر شوک حرارت و برودت | ساخت چمبر حرارت و برودت
ثامن لب نمایندگی مجاز ساخت ، اورهال و تعمیرات چمبر و دیپ فریزرهای آزمایشگاهی
Thermal shock chamber repair | Temperature shock chamber repair
Samen Lab

به اشتراک بگذارید:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Media

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
چمبر تست پایداری

Stability Chamber

Stability Chamber: An Engineering Perspective A stability chamber, also known as a stability test chamber, is a device designed to create and maintain stable temperature

چمبر تست پایداری

إصلاح غرفة اختبار الاستقرار

ثامن سيرفيس آريا هي شركة متخصصة رائدة في مجال تصنيع وإصلاح وتجديد غرف اختبار الاستقرار. تتمتع الشركة بخبرة عالية في هذا المجال وهي مجهزة لتقديم

چمبر تست پایداری

Камера для испытаний на стабильность

Компания Saman Service Aria является ведущим специализированным центром по проектированию, производству, ремонту и модернизации камер стабильности тестирования. Мы готовы отправить своих экспертов по всему миру.

ساخت ، تعمیر و اورهال چمبر تست پایداری

چمبر تست پایداری

چمبر تست پایداری (Stability chamber) امکان انجام و نظارت بر تست های شیمیایی، بیولوژیکی و میکروبیولوژیکی را فراهم می کند. محفظه های تست پایداری دما